Ogłoszenie

UWAGA! Konkurs rysunkowy!!!

#1 10-08-14 14:31:02

 Guciowata

Pani Administrator

23288298
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Przywitaj się!

Takowy wątek powinien powstać już na samym początku, niestety mądra ja o tym zapomniałam Więc pomyślałam, że taki watek się przyda i założyłam go Tutaj każdy nowy użytkownik może się przywitać, napisać kilka słów o sobie, czym się interesuje, jakiej muzyki słucha etc. ^^ W ten sposób łatwiej nam będzie zapoznawać się z innymi To może zacznę od przywitania się. Tak więc, mam na imię Ania, niedawno skończyłam 15 lat. Lubię rysować, pisać, słuchać muzyki i grać w gry, oraz czytać książki Mam nadzieję, że Wy też podzielicie się tutaj wiadomościami o sobie


  Korzystajmy z życia póki je mamy! 

Offline

 

#2 10-08-14 22:36:22

 Kociara444

Początkujący

Skąd: Kraina Bez Nazwy
Zarejestrowany: 09-08-14
Posty: 11
Punktów :   
Menu: Właścicielka KP ;3
WWW

Re: Przywitaj się!

Cóż, mam na imię Agata i 11 lat. Moim hobby jest, jak już wiesz tworzenie komiksów, ale też inne, może niektóre mniej typowe jak trening pamięci (pomocne w szkole! ), czytanie książek i pisanie opowiadań, medytacja (naprawdę polecam, taki legalny "super odlot"! ), śpiewanie (kogo to obchodzi, że fałszuję, i tak to kocham ), rzeźbiarstwo, gra w tenisa, oglądanie dobrych filmów, przebywanie ze zwierzętami, zwłaszcza z kotami, zwiedzanie mojego miasta czy wygłupianie się (np. tańczenie w super markecie używając galaretek jako grzechotek, true story ), oczywiście w towarzystwie bardzo wielu obcych ludzi Lubię mówić i słuchać i cenię ludzi, którzy umieją prowadzić dobrą dyskusję, choć i tak najważniejsze jest dla mnie dobre poczucie humoru. Gardzę ludźmi nietolerancyjnymi i pokemonami.


Kto powiedział, że bycie szalonym to coś złego? ;D

Offline

 

#3 11-08-14 10:12:59

 Guciowata

Pani Administrator

23288298
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Re: Przywitaj się!

Witaj Agato Masz tu muffinkę


  Korzystajmy z życia póki je mamy! 

Offline

 

#4 11-08-14 10:48:15

 Allia

Nowicjusz

Skąd: Mrocza! :3
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 9
Punktów :   
Menu: Z wiązku z: SEBASTAIN!!! XD
WWW

Re: Przywitaj się!

Ohayo!
Jestem Natalia, 12 wiosen za sobą. Lubię, a nawet kocham, oglądać anime, słuchać muzyki, od czasu do czasu "rysuję". ^^
Często wygłupiam się robiąc z siebie idiotkę, przykładów nie będę dawać xd
Uwielbiam oglądać piłkę nożną w telewizji, z przedmiotów szkolnych Nie znoszę w-f, matematyki, polskiego, przyrody, zajęć komputerowych, muzyki (dostajemy zboczone teksty O.o).
Jestem WIELKIM żelkozjadem


"Yes, my lord" ♥~

Offline

 

#5 11-08-14 10:51:53

 Guciowata

Pani Administrator

23288298
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Re: Przywitaj się!

Witaj Natalio Niestety, nie mam emotki z żelkami Ale łapaj muffinkę!

EDIT: Nowo powstała emotka specjalnie dla Ciebie


  Korzystajmy z życia póki je mamy! 

Offline

 

#6 11-08-14 16:02:23

BLaCKTiGER

Opiekun Działu Luny

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Przywitaj się!

BeautyPaint "ej no weź sie przywitaj każdy sie przywitał tylko nie ty" bt "no dobrze dobrze"
wiec tak jestem kamil mam lat 17 (niestety ) muj oc nazywa sie BLaCKTiGER pegaz o ciemno niebieskiej sierści podobnego koloru grzywie przez która przechodzi czarny pasek szcześliwie znalazł swoja drugą połówke BeautyPaint (no bo equestrij tak trudno o fajną klacz ) mieszkam w warszawie (tak daleko od krakowa )
lubie zwierzątka ^^ mam kota kilerka wcześniej miałem królika i psa ale niestety już z nimi sie nie spotkam no cóż kotka też kiedyś strace troche ciekawie sie komputerami ale glównie grami jestem zwykle spokojny i miły żadko kiedy można mnie spotkać jako osobe nerwową czy coś to raczej już nie mam nic do napisania o sb więc niech luna będzie z wami

Ostatnio edytowany przez BLaCKTiGER (11-08-14 16:05:21)

Offline

 

#7 11-08-14 16:07:42

 Guciowata

Pani Administrator

23288298
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Re: Przywitaj się!

Witaj Łapaj babeczkę z Rainbow Dash


  Korzystajmy z życia póki je mamy! 

Offline

 

#8 11-08-14 18:38:50

Suzi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 08-08-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Hello
Jestem Paulina mam 14 ( prawie 15 ^^) lat. Kocham słodycze ⊙¤⊙, Mlp, tfm, PJ, i fotografie <3
Mam siostrę i psa . Lubię gadać ^-^

Offline

 

#9 11-08-14 18:57:46

 Guciowata

Pani Administrator

23288298
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Re: Przywitaj się!

Witaj Paulino Maszaj cydr (oj wiem, że nie powinnam )


  Korzystajmy z życia póki je mamy! 

Offline

 

#10 19-08-14 22:27:48

 Chimerciaq

Nowicjusz

Skąd: Nie podam ^^
Zarejestrowany: 19-08-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Dzińdybry

Jestę sobie takim Chimerciakiem-Marysiakiem, lat 13 i trochę, uzależniona od zapalania świeczek i bawienia się zapałkami. Kocha żelki, uzależniona od robienia głupich min XD oraz tańczenia w najmniej odpowiednich momentach. Umie zepsuć wszystko, ale obdarzona talentem do rysowania (mrah, jaka skromność XD) Gadam mało, ale myślę za dwóch (zwykle to jakieś pierdoły, np. czemu świnie nie latają)

Enjoy!


Kuźwa, czemu niektóre emotki mi nie działajo

Offline

 

#11 20-08-14 10:39:06

 Guciowata

Pani Administrator

23288298
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Re: Przywitaj się!

Widzę, że kolejny wielbiciel żelek Witaj i łapaj!


  Korzystajmy z życia póki je mamy! 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bozogrobcy.pun.pl www.wam.pun.pl www.xiaolinsowdown550.pun.pl www.siecli.pun.pl www.narutoshippuudengaara.pun.pl