Ogłoszenie

UWAGA! Konkurs rysunkowy!!!

#1 11-08-14 17:03:37

BLaCKTiGER

Opiekun Działu Luny

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 33
Punktów :   
WWW

zadaj pytanie księżniczce Lunie

więc tak jestem opiekunem księżniczki luny ejj...a ja to pies? racja wybacz BT my jesteśmy jej opiekunami a pod tym postem prosił bym was o to żebyście zadawali pytania naszej pani nocy a teraz niech nasza księżniczka przemówi Witajcie kochani mam nadzieje że podczas zadawania mi pytań wykażecie sie kreatywnością postaram sie odpowiadać na wszystkie pytania chyba że niektóre wydadzą mi sie nie odpowiednie a teraz mój opiekun powie o kilku zasadach
wiec tak:
1 przestrzegać regulaminu
2 starać sie być kreatywnym
3wielbić naszą księżniczke lune!!! wybaczcie za niego ale bardzo lubi lune ^^
więc nasza trójka czeka na wasze pytania

Offline

 

#2 11-08-14 19:02:52

 Guciowata

Pani Administrator

23288298
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Re: zadaj pytanie księżniczce Lunie

Droga Księżniczko Luno *kłania się* Pozwól, że zadam Ci parę pytań
A więc, jak to jest być młodszą siostrą władczyni Equestrii?
Lubisz rysować?
Beauty Paint...Nie skacz tak...
Dobrze, wybacz...Tak więc, lubisz rysować, Księżniczko?
Co porabiasz w czasie wolnym?
Co robiłaś, gdy byłaś wygnana na Księżyc?


  Korzystajmy z życia póki je mamy! 

Offline

 

#3 12-08-14 00:16:52

BLaCKTiGER

Opiekun Działu Luny

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: zadaj pytanie księżniczce Lunie

Guciowata napisał:

Droga Księżniczko Luno *kłania się* Pozwól, że zadam Ci parę pytań
A więc, jak to jest być młodszą siostrą władczyni Equestrii?
Lubisz rysować?
Beauty Paint...Nie skacz tak...
Dobrze, wybacz...Tak więc, lubisz rysować, Księżniczko?
Co porabiasz w czasie wolnym?
Co robiłaś, gdy byłaś wygnana na Księżyc?

co do rysowania przez inne kucyki to tak bardzo to lubie ale sama lubie układać nocne niebo wiesz te wszystkie gwiazdy i tak dalej wkońcu ktoś musi sie nimi zajmować i musze przyznać że sprawia mi to wielką przyjemność układanie tych wszystkich gwiazd na niebie
w czasie wolnym jak wiadomo śpie bo nawet księżniczka nocy kiedyś musi iść spać a poza tym to lubie spędzić czas z moją siostrą Celestią a i było pytanie o to jak to jest być jej młodszą siostrą szczerze powiedziawszy poza tymi wszystkimi sprawami związanymi z equestrią to zupełnie normalnie tak jak miedzy każdymi siostrami mamy czasem sprzeczki czy coś ale zwykle po krótkiej chwili sie godzimy i znowu jest wszystko normalnie wracając do tego co robie w czasie wolnym to lubie czasem jakiś psikus komuś zrobić czy coś bo niestety zwykle każdy w naszej obecności jest spięty co do czasu gdy byłam wygnana na księżyc to głównie dużo czasu miałam na przemyślenie wielu spraw oraz czasem myślałam jak można by ułożyć gwiazdy na niebie no wiesz dużo rzeczy tam nie było do roboty wkonńcu to był księżyc zresztą i tak nie byłam za chętna do zabaw po wygnaniu przez Celestie Guciowata bardzo dziekuje ci za pytania a teraz pujde zająć sie królewskimi sprawami

no dobrze luna już poszła a my czekamy na więcej pytan

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninjabatlle.pun.pl www.lechiafcbytow.pun.pl www.chelpdesk.pun.pl www.konkona.pun.pl www.cs-fartownia.pun.pl