Ogłoszenie

UWAGA! Konkurs rysunkowy!!!

#1 07-08-14 22:28:13

 Guciowata

Pani Administrator

23288298
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Jakie anime oglądacie?

Tutaj można dzielić się obejrzanymi do tej pory seri Anime, bądź polecić jakieś   Moje ulubione typy anime to nadprzyrodzone zdolności, horrory i komedie Jeśli ktoś zna jakieś dobre anime spełniające powyższe kryteria, niech mi koniecznie poleci


  Korzystajmy z życia póki je mamy! 

Offline

 

#2 08-08-14 14:09:23

 Allia

Nowicjusz

Skąd: Mrocza! :3
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 9
Punktów :   
Menu: Z wiązku z: SEBASTAIN!!! XD
WWW

Re: Jakie anime oglądacie?

Jestem w trakcie oglądania "Kuroshitsuji: Book of Circus". Jestem mile zaskoczona, Ci którzy czytali mangę zwrócili  uwagę na to, że część z cyrkiem to jedna z najlepszych, ale nie czytałam nie wiem XD
"Sora no Otoshimono" też oglądam <zboczoneeee >
"Clannad" podobno wyciskacz łez xd
"Love Life" typowo słodkie anime XD
"Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?", "Another" <to jest horror > i "Angle Beats!" jak i "Kuroshitsuji" to ja kocham <33333


"Yes, my lord" ♥~

Offline

 

#3 08-08-14 15:19:20

BLaCKTiGER

Opiekun Działu Luny

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Jakie anime oglądacie?

ja aktualnie oglądam od wczoraj fairy tail tak mnie wciągneło że gdyby nie mama zarwał bym nocke ale i tak poszedłem spać o 4 a poza tym oglądałem Black rock shooter tez świetne anime oraz naruto i bleach
jeżeli chodzi o to jakie anime lubie oglądać to myśle że takie które nie wyglądaja jak rysowane przez 5 latka a jednocześnie wciągające

Offline

 

#4 08-08-14 20:03:17

 Guciowata

Pani Administrator

23288298
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 108
Punktów :   
WWW

Re: Jakie anime oglądacie?

Ja osobiście uwielbiam serię Higurashi No Naku Koro Ni Lubię też Mahou Shoujou Madoka Magica
Co do wymienionych wyżej Anime, oglądałam Angel Beats i  Black Rock Shooter i obydwa mi się spodobały ^^
Aktualnie oglądam Sora no Otoshimono, komedia, zboczone i jest tam anioł spełniający życzenia swojego "pana"

http://i57.tinypic.com/2s0mvbo.png


  Korzystajmy z życia póki je mamy! 

Offline

 

#5 10-08-14 14:22:27

 Allia

Nowicjusz

Skąd: Mrocza! :3
Zarejestrowany: 07-08-14
Posty: 9
Punktów :   
Menu: Z wiązku z: SEBASTAIN!!! XD
WWW

Re: Jakie anime oglądacie?

Sora no Otoshimono bardzo zboczone Guciowata, bardzo XDDD
Po za tym kojarzy mi się z Kuroshitsuji .3.
Bo w Kuroszu jest lokaj spełniający "rozkazy" (hejty, że dwuznaczności mode on XDDD) swego pana, a SNO jest anioł
Od nie dawan oglądam też Sailor Moon Crystal. ^^


"Yes, my lord" ♥~

Offline

 

#6 14-08-14 18:15:19

Loveleko3o

Nowicjusz

Zarejestrowany: 14-08-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jakie anime oglądacie?

Cóż,ja również podzielę się moimi ulubionymi Anime ^w^.

1. Kaichou wa maid-sama! - Romanso-komedia,ukochany gatunek ^^.Co do anime,przyjemne .
2. Shingeki no Kyojin - Płakałam przy paru odcinkach,ale warte obejrzenia jeśli lubicie akcję ^^.
3. Tonari no Kaibutsu-kun - Romanso-komedia,po raz 2 x3.Bardzo lubię,można się pośmiać ;3.
4. Hetalia - Kocham,kocham i jeszcze raz kocham!~ <3 Świetne,warte obejrzenia ^W^.
5. Kuroshitsuji - Kocham,trzeba obejrzeć x3.

Okay,to tyle z ulubionych anime x3.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ie2008.pun.pl www.42gdh.pun.pl www.digitalworlpl.pun.pl www.usa.pun.pl www.wsap2010.pun.pl